sobota, 12 marca 2016

Marion

MARION KERATIN MIX ELIKSIR PROSTUJĄCY WŁOSY
Laboratorium Marion Kosmetyki, wykorzystując niezwykłe działanie keratyny, stworzyło nową gamę produktów do stylizacji włosów, odpowiadającą specyficznym potrzebom włosów słabych, zniszczonych, suchych i niezdyscyplinowanych.Jednym z nich jest właśnie ten...

Eliksir ,doskonale chroni przed wysoką temperaturą suszarki , lokówki i prostownicy. Posiada bardzo ładny , delikatny zapach. Uzupełnia niedobór naturalnych składników budujących strukturę włosa. Zawiera filtr UV. Jest bardzo wydajny.Używam go wyłącznie przy prostowaniu włosów,by ochronić je przed temperaturą,która pali moje włosy. Włosy są po nim wspaniale wygładzone. Pięknie się układają.Super się sprawdza na wilgotnym powietrzu. Nie obciąża,ani nie skleja włosów. Możemy go kupić,praktycznie w każdej drogerii czy sklepie kosmetycznym. Produkt jest może nie rewelacyjny ale dobry. Jestem bardzo zadowolona z jego zakupu.

  • uzupełnia niedobór naturalnych składników budujących strukturę włosa
  • poprawia kondycję
  • nadaje połysk
  • zwiększa wytrzymałość, elastyczność i odporność włosów na zerwanie
  • chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, wysoką temperaturą i uszkodzeniami spowodowanymi zabiegami chemicznymi. 


Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza

Dziękuję,że odwiedziłaś/eś mojego bloga.Dziękuję za każdy dodany komentarz.Będę jeszcze bardziej wdzięczna,jeśli dodasz mnie do obserwacji i będziesz ze mną na bieżąco.Ja również zajrzę do Ciebie!!